Bij Buitenhotel De Vreemde Vogel in Vlaardingen zijn niet alleen de slaapplaatsen anders dan anders, ook op het terras heb je als gast een iets andere rol. Zo kun je zelf een pizza bakken of een lekker stukje vlees op de BBQ leggen. Aan de slag dus!
Eigen groenten en fruit
Bij je eten krijg je er een heerlijke salade uit eigen tuin bij. Sinds het voorjaar van 2013 wordt de moestuin door middel van permacultuur onderhouden. En dat proef je! Permacultuur is een agricultureel project dat zo wordt ontworpen dat het net als een ecosysteem zichzelf in stand houdt. In deze moestuin dus geen bestrijdingsmiddelen. In de keuken wordt natuurlijk zoveel mogelijk met eigen groenten en fruit gewerkt, en dus is de kaart seizoensafhankelijk.
Geit in de wei
De kaart biedt verder allerlei spannende gerechten met een originele naam. Wat te denken van ‘Daaaaggg…soep!’, een wisselende soep van het seizoen, Of ‘Geit in de wei’, een vegetarische bruine oerbol met geitenkaas en geroosterde paprika, aubergine en courgette uit de oven, tomatenjam, gemengde sla en basilicummayonaise. Het water loopt ons in de mond.